Mistrovství České republiky

V Hurricane Factory Praha se doposud konalo již deset ročníků Otevřeného mistrovství České republiky (MČR) v indoor skydivingu neboli Czech Open.

VideO z MČR 2024:

V Hurricane Factory Praha se doposud konalo již deset ročníků Otevřeného mistrovství České republiky (MČR) v indoor skydivingu neboli Czech Open.

V posledních ročnících se akce účastní již okolo stovky závodníků, desítky týmů a to nejen z České republiky, ale i ze sousedícího Slovenska, Polska, Rakouska a Německa, dále z Belgie, Francie, Itálie, Maďarska, Švýcarska, Španělska, Švédska, Velké Británie či dokonce z Korey, Singapuru a Austrálie.

Závodní disciplíny obvykle jsou:

  • Formation Skydiving 4-Way
  • Vertical Formation Skydiving 4-Way
  • 2-Way Dynamic
  • 4-Way Dynamic
  • Freestyle

V posledních ročnících závodů byly přidány i neoficiální disciplíny, například:

  • Handifly Race – for handicaped competitors
  • Solo Speed

Pro české závodníky bývá MČR kvalifikací na Mistrovství světa či Mistrovství Evropy & Světový pohár. Příští Světový pohár a Mistrovství Evropy bude v dubnu 2024 v Číně (wcis2024.goairborne.com).

Videa z předešlých ročníků MČR:

10. Otevřené Mistrovství České republiky v indoor skydivingu neboli Czech Open 2024 & Handifly Race 2024 je plánované na 20.01. & 21.01.2024. 

Soutěže se může účastnit pouze držitel sportovní licence FAI. Sportovní licence FAI se pro vnitrostátní soutěže členům AeČR nevydávají, nahrazuje ji platný záznam o členství v elektronické databázi členů AeČR nebo potvrzení vysílající ČO AeČR. Pokud budete potřebovat se členstvím v AeČR pomoci, neváhejte nás kontaktovat.

 

60 VTEŘIN
V HURRICANE
FACTORY

ekvivalent jednoho seskoku

BEZPEČNÉ
A PRO KAŽDÉHO

od 5 do 100 let

LETOVÉ FOTO
A VIDEO

K dispozici po odlétání

HURRICANE
FACTORY
FAMILY

Vyber umístnení