AKTUÁLNĚ

Hurricane Flyers Club, z.s. ve spolupráci s HF Praha organizuje během roku různé sportovní akce. V lednu obvykle začínáme Otevřeným mistrovstvím České republiky v indoor skydivingu, přes rok pak pokračujeme různými dalšími závody (FS dvojky, trojkové scrambles atp.) ale i různými kempy pro začátečníky i pokročilé, se sdílenými časy, s různými kouči, z řad našich instruktorů nebo mimo ně.

Pro aktuální informace se můžete přidat do naší sportovní FB skupiny Sport @ HF Prague nebo sem tam koukat právě na tuto stránku.

SKUPINOVÉ SPORTOVNÍ LÉTÁNÍ pro začátečníky

Už jste si u nás párkrát zalétali a máte chuť se posunout dále?

Skupinové létání pro začátečníky vám nabízí možnost seznámit se s lidmi, kteří jsou na tom podobně, a začít létat spolu. Postupně můžete i vytvořit tým a začít se věnovat indoor skydivingu jako sportu či létacímu koníčku.

Využijte nabídky Hurricane Factory Praha, jež předem nahlášeným zájemcům ZDARMA poskytne instruktora skupinového létání na břiše každé úterý večer. Tito instruktoři vám s vaším tréninkem rádi pomohou a ukáží vám cestu, kudy se v tomto sportu můžete vydat dál přes disciplínu skupinové akrobacie, kde letci při letu na břiše provádí různé formace, otočky, stoupání, klesání atd.

Skupinové létání má velkou výhodu v dělení se o letový čas, a tedy i nižší náklady jednotlivců na provozování tohoto sportu. Ze začátku si každý účastník na trénink zarezervuje 10min sportovního letového času za cenu 3 500 Kč. Až to bude možné, začne létat ve skupinkách. Při sdílení času s jedním dalším letcem zaplatí každý 1 750 Kč/10min a při sdílení tunelu se dvěma dalšími letci to bude 1 267 Kč/10min. V případě členů HFC pak budou ceny ještě nižší.

Trénovat lze dle možností jednotlivců 1-4x měsíčně.

V případě záhmu či dotazů se nám ozvěte na sportflight.praha@hurricanefactory.com.

Nábor dětí do kroužku FS létání ve větrném tunelu

Česká republika patří ke světové špičce létání ve větrném tunelu, a to i díky skvěle zorganizovanému programu létání pro děti, za kterým stojí Jan „Gejza“ Klapka. Někteří z těch, jež se do programu přihlásili před několika lety, již vozí medaile z Mistrovství světa, Evropy či Světových pohárů a jsou současně držiteli světových rekordů. Tento mladý sport má velký potenciál.

Chcete, aby se létání pravidelně věnovaly i vaše děti?
Je jim 8–10 let?

Pohybové nadání je vítáno, ale není podmínkou.

Napište nám na sportflight.praha@hurricanefactory.com a přihlaste vaše dítě na tři náborové akce, během kterých si každý́ účastník zalétá celkem 30 minut. Ti, kterým se létání zalíbí, pak budou mít možnost dostat se do výběru 5-10 dětí, které budou zařazeni do tréninkového programu. Cena tří náborovových akcí je celkem 8000 Kč.

Podmínky programu dále jsou:

  • účast na týdenních trénincích (v pondělí)
  • 2 000 Kč / měsíc (tj. 20 000 Kč / školní rok)
  • účast na soustředěních v průběhu školního roku (nutno hradit náklady na dopravu a ubytování, obvykle 3 000 Kč na akci)
  • později i účast na závodech v zahraničí (nutno hradit náklady na dopravu a ubytování, obvykle 3 000 – 5 000 Kč)

Vybavení:

Na začátku zajistíme kombinézy i přilby pro děti. Postupně je ale dobré, aby mělo dítě svoji vlastní přilbu.

Těšíme se, až se s námi spojíte na sportflight.praha@hurricanefactory.com.

NE-AKTUÁLNĚ

Níže najdete již proběhlé letošní akce. Zaujala vás nějaká? Chcete vědět, jestli a kdy ji plánujeme zopakovat? Neváhejte se nás zeptat. Třeba na sportflight.praha@hurricanefactory.com.

Coaching zdarma pro členy HFC
Coaching za polovinu pro nečleny HFC

Datum: 5.4.2023 | 12.5.2023

Věnujete se sportovnímu létání a chcete zapracovat na vašich létacích dovednostech s našimi instruktory? Využijte této nabídky.

Jak na to?

  1. Vytvořte si rezervaci letového času na 5.4.2023.
  2. Napište na praha@hurricanefactory.com, že máte zájem o coaching zdarma / za polovinu a o jak pokročilý coaching půjde.
  3. Ať to lítá!

Opožděný Valentine FS2 Cup 2023

Datum: 24.3.2023 | Čas: 17:00

Umíte létat na břiše a chcete si užít trochu legrace?

Po delší odmlce jsou tu opět naše závody dvojic! Doufáme, že tentokrát seženeme dostatek závodníků!

Vezměte drahou polovičku nebo kamaráda a přijďte si zasoutěžit! Jediná podmínka je stabilní poloha na břiše! Více informací na e.turkova@hurricanefactory.com!

Přihlášky zasílejte na výše uvedený mail -> potřebujeme jména členů a jméno týmu. Přihlášky možno zasílat nejpozději do 17.03.2023!

Cena pro členy HFC 2 500 Kč/tým & cena pro nečleny HFC 3 000 Kč/tým!

60 VTEŘIN
V HURRICANE
FACTORY

ekvivalent jednoho seskoku

BEZPEČNÉ
A PRO KAŽDÉHO

od 5 do 100 let

LETOVÉ FOTO
A VIDEO

K dispozici po odlétání

HURRICANE
FACTORY
FAMILY

Vyber umístnení