KARIÉRA

Pokud hledáte nejen práci, ale i zábavu, jste na správném místě!
Hledáme nové kolegy, kteří se nebojí výzev a rádi by se stali součástí týmu.

Číšník/servírka

Požadujeme

  • Férovost
  • Dochvilnost
  • Spolehlivost
  • Komunikativnost
  • Smysl pro týmovou práci
  • Znalost ČJ a AJ
  • A hlavně chuť pracovat

Předchozí zkušenosti jsou velkou výhodou, ovšem pokud bude ochota učit se, rádi zaškolíme.

Nabídka

Nabízíme stabilní práci. Primárně hledáme kolegy na HPP, ale umíme nabídnout i zkrácený úvazek či spolupráci ve formě brigád.

  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Firemní stravování  zdarma
  • Možnost multisport karty
  • 20 dní dovolené
  • Zaměstnanecké ceny na produkty Hurricane Factory
  • Nástup možný ihned/dohodou

Mzdové ohodnocení: 1700,- Kč/den+tipy

Pracovní náplň

Činnosti jsou různorodé – našimi hosty jsou sportovci, konference, ale i individuální klientela. Také k nám přicházejí rodiny s dětmi, které využívají dětský koutek. Prostředí restaurace je moderní s výhledem do větrného tunelu. Práce je standardně v režimu krátký-dlouhý týden, ale umíme se domluvit i na individuálním nastavení, které nám bude vyhovovat oběma.

Kontakt

Životopis pošli na l.malkova@hurricanefactory.com

Lucie Málková
724 113 222