SPORTOVNÍ LÉTÁNÍ

Sportflight je určen těm, kteří mají zkušenosti s tunelovým létáním nebo provozují skydiving na sportovní úrovni. Sportovní letec je zkušený skydiver, absolvent AFF nebo jiného kurzu volného pádu, letec se zkušenostmi z létání v tunelu, ale i nadšenec bez jakýchkoliv zkušeností, který ovšem musí projít naším speciálním kurzem Hurricane Proflyer - jedná se o 30 minut pod vedením zkušeného instruktora.

Sportflight je určen těm, kteří mají zkušenosti s tunelovým létáním nebo provozují skydiving na sportovní úrovni. Sportovní letec je zkušený skydiver, absolvent AFF nebo jiného kurzu volného pádu, letec se zkušenostmi z létání v tunelu, ale i nadšenec bez jakýchkoliv zkušeností, který ovšem musí projít naším speciálním kurzem Hurricane Proflyer – jedná se o 30 minut pod vedením zkušeného instruktora.

PŘIJĎTE SI K NÁM ZALÉTAT ZA HURIKÁNSKÉ CENY!

Sportovní časy mohou být využity certifikovanými instruktory AFF pro výcvik v rámci AFF kurzů. Dále tzv. sportovními letci, kteří by měli mít vlastní vybavení a prokazatelné zkušenosti z létání v tunelu nebo volného pádu. V opačném případě si musí zajistit vlastního coache nebo instruktora HF Praha.

Pro rezervaci sportovních časů stačí navštívit náš online rezervační systém. V případě větších objednávek a jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na sportflight.praha@hurricanefactory.com.

CENÍK

  • 10 min sportflight    2 565 Kč
  • 15 min sportflight    3 861 Kč
  • 30 min sportflight    7 695 Kč
  • 60 min sportflight    15 390 Kč                    

HF KIDS CLUB

Nevíte, jaký kroužek je pro Vaše děti ten pravý? Chtěli byste pro ně něco netradičního a zábavného? Přihlaste je do našeho HF Kids Clubu! Jedná se o kurzy létání pod dohledem zkušených instruktorů. Cena 1 300 Kč/dítě zahrnuje 60 minutový program (úvodní školení, létání jednotlivců/skupinek). Pro lekce jsou vypsané speciální termíny a časy (pondělky od 17:00) a minimálně lze zakoupit 3 lekce. Více informací a rezervace na sportflight.praha@hurricanefactory.com.

HURRICANE PROFLYER

Byli jste si u nás zalétat? Líbilo se vám to? Chtěli byste se tomuto novému sportu věnovat? Zakupte si balíček 30 min – Hurricane Proflyer za 8 400 Kč! Povodně cena 14 000 Kč! Během půlhodiny létání s instruktorem se naučíte základním dovednostem jako například stabilní poloze na břiše, klesání, stoupání a otáčení. Pro více informací napište na sportflight.praha@hurricanefactory.com.

HURRICANE FLYERS CLUB

Hurricane Flyers Club, z.s. je občanský spolek, který sdružuje příznivce tzv. indoor skydivingu. Členem se může stát kdokoli, koho baví létání ve větrném tunelu. Členstvím získáte levnější letový čas, slevu na vybrané vybavení, levnější startovné na závody pořádané HF Praha nebo coaching zdarma na vyhlášené dny. Připojte se k našemu klubu a získejte spoustu výhod! Trénujte pod vedením zkušených instruktorů a poznejte nový moderní sport s názvem indoor skydiving!

TIPY NA UBYTOVÁNÍ

Hotel Duo
http://www.janhotels.cz/duo-hotel-praha
– speciální ceny pro návštěvníky HF Praha
– při rezervaci uveďte heslo “hurricane”
– kontakt: hotelbooking@hotelduo.cz

Hotel Blue Orange
http://www.blueorange.cz
– speciální ceny pro návštěvníky HF Praha
– při rezervaci uveďte heslo “hurricane factory”
PDF ceník

60 VTEŘIN
V HURRICANE
FACTORY

ekvivalent jednoho seskoku

BEZPEČNÉ
A PRO KAŽDÉHO

od 5 do 100 let

LETOVÉ FOTO
A VIDEO

K dispozici po odlétání

HURRICANE
FACTORY
FAMILY

Vyber umístnení