SPORTOVNÍ LÉTÁNÍ

Sportflight neboli sportovní létání je určeno těm, kteří mají zkušenosti s tunelovým létáním, provozují sportovní parašutismus nebo se sportovním letcem chtějí stát. Je to tedy to pravé i pro absolventy AFF či jiných parašutistických kurzů, ale i pro nadšence, kteří zatím žádné zkušenosti nemají. Pro ty, kteří s létáním chtějí teprve začít, je ideální náš kurz Hurricane Profyler.

Sportflight neboli sportovní létání je určeno těm, kteří mají zkušenosti s tunelovým létáním, provozují sportovní parašutismus nebo se sportovním letcem chtějí stát. Je to tedy to pravé i pro absolventy AFF či jiných parašutistických kurzů, ale i pro nadšence, kteří zatím žádné zkušenosti nemají. Pro ty, kteří s létáním chtějí teprve začít, je ideální náš kurz Hurricane Profyler.

PŘIJĎTE LÉTAT!

Sportovní časy mohou být využity certifikovanými instruktory AFF pro výcvik v rámci AFF kurzů. Dále sportovními letci s vlastním vybavením a prokazatelnými zkušenostmi z létání v tunelu nebo volného pádu. Ale i sportovními letci, kteří si u nás vybavení chtějí půjčit a létat budou s coachem nebo s instruktorem HF Praha.

Pro rezervaci sportovních časů je třeba, abyste měli vlastní účet v našem rezervačním systému. 
Vytvořit si jej nebo se do něj přihlásit můžete zde. Jakmile budete přihlášeni, v hlavním menu vyberte položku Sport a například přes Profyler booking si můžete vytvářet rezervace.

Pokud potřebujete s čímkoliv poradit, napište nám na sportflight.praha@hurricanefactory.com

CENÍK

Minimální délka tréninku je 10 minut letového času / osobu.

Cena za 10 minut sportovního letového času je 3 500 Kč a cena za hodinu je tedy 21 000 Kč.

Cena coachingu s instruktorem HF je 500 Kč za 10 minut a 3 000 Kč za hodinu

HURRICANE PROFLYER

Líbilo se vám létání ve větrném tunelu? Chcete se tomuto novému sportu věnovat? Pak je pro vás ideální balíček Hurricane Proflyer. Při létání se budete učit základním dovednostem jako například stabilní poloze na břiše, klesání, stoupání a otáčení. Cena balíčku je 12.000 Kč.

Balíček obsahuje:

  • 30 minut létání s instruktorem rozdělených do tří tréninků
  • Instruktáž a péči zkušeného instruktora
  • Zapůjčení veškerého vybavení
  • Předletovou teoretickou přípravu
  • Debriefing

 

Chcete-li se naučit létat, vyberte si balíček Hurricane Proflyer!

HURRICANE FLYERS CLUB

Hurricane Flyers Club, z.s. je občanský spolek, který sdružuje příznivce tzv. indoor skydivingu tedy létání ve větrném tunelu. Připojte se k našemu klubu i vy a získejte spoustu výhod! Členové HFC mají totiž levnější letový čas, slevu na vybrané vybavení, výhodnější startovné a registrace na závody a jiné sportovní akce pořádané HF Praha atd. Pro více info mrkněte zde.

SPORTOVNÍ AKCE

Hurricane Flyers Club, z.s. ve spolupráci s HF Praha organizuje během roku různé sportovní akce. V lednu obvykle začínáme Otevřeným mistrovstvím České republiky v indoor skydivingu, přes rok pak pokračujeme různými dalšími závody (FS dvojky, trojkové scrambles atp.) ale i různými kempy pro začátečníky i pokročilé, se sdílenými časy, s různými kouči, z řad našich instruktorů nebo mimo ně.

Pro aktuální informace se můžete přidat do naší sportovní FB skupiny Sport @ HF Prague nebo mrkněte zde.

LÉTÁNÍ PRO DĚTI

Líbila by se vám pro vaše děti netradiční a zábavná pohybová aktivita? Pravidelně u nás pořádáme sportovní skupinové akce právě pro děti do 15 let. Jsou to létací kempy během školního roku nebo letní Hurriweekendy o prázdninách.

KONTAKT

Pro více informací o sportovním létání, našich akcích, balíčcích a cenách napište na sportflight.praha@hurricanefactory.com nebo zavolejte na 734 279 789.

TIPY NA UBYTOVÁNÍ

Jedete k nám z daleka a potřebujete ubytování poblíž? Tak to pro vás máme doporučení a třeba i nějakou možnost slevy:

Hotel Duo
janhotels.cz/duo-hotel-praha
– speciální ceny pro návštěvníky HF Praha
– při rezervaci uveďte heslo “hurricane”
– kontakt: hotelbooking@hotelduo.cz

60 VTEŘIN
V HURRICANE
FACTORY

ekvivalent jednoho seskoku

BEZPEČNÉ
A PRO KAŽDÉHO

od 5 do 100 let

LETOVÉ FOTO
A VIDEO

K dispozici po odlétání

HURRICANE
FACTORY
FAMILY

Vyber umístnení