SPORTOVNÍ LÉTÁNÍ

Sportflight neboli sportovní létání je určeno těm, kteří mají zkušenosti s tunelovým létáním, provozují sportovní parašutismus nebo se sportovním letcem chtějí stát. Je to tedy to pravé i pro absolventy AFF či jiných parašutistických kurzů, ale i pro nadšence, kteří zatím žádné zkušenosti nemají. Pro ty, kteří s létáním chtějí teprve začít, je ideální náš kurz Hurricane Profyler, který obsahuje 30 minut létání pod vedením zkušeného instruktora.

Sportflight neboli sportovní létání je určeno těm, kteří mají zkušenosti s tunelovým létáním, provozují sportovní parašutismus nebo se sportovním letcem chtějí stát. Je to tedy to pravé i pro absolventy AFF či jiných parašutistických kurzů, ale i pro nadšence, kteří zatím žádné zkušenosti nemají. Pro ty, kteří s létáním chtějí teprve začít, je ideální náš kurz Hurricane Profyler, který obsahuje 30 minut létání pod vedením zkušeného instruktora.

PŘIJĎTE LÉTAT!

Sportovní časy mohou být využity certifikovanými instruktory AFF pro výcvik v rámci AFF kurzů. Dále sportovními letci s vlastním vybavením a prokazatelnými zkušenostmi z létání v tunelu nebo volného pádu. Ale i sportovními letci, kteří si u nás vybavení chtějí půjčit a létat budou s coachem nebo s instruktorem HF Praha.

Pro rezervaci sportovních časů stačí navštívit náš online rezervační systém. V případě větších objednávek a jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na sportflight.praha@hurricanefactory.com.

CENÍK

Minimální délka tréninku je 10 minut letového času / osobu.

Cena za 10 minut sportovního letového času je 3 500 Kč a cena za hodinu je tedy 21 000 Kč.

Cena coachingu s instruktorem HF je 500 Kč za 10 minut a 3 000 Kč za hodinu. 

HURRICANE PROFLYER

Byli jste si u nás zalétat? Líbilo se vám to? Chtěli byste se tomuto novému sportu věnovat? Pak je pro vás ideální balíček Hurricane Proflyer za 12 000 Kč. Obsahuje 30 minut létání s instruktorem, které se rozdělí do tří tréninků. Během těch se budete učit základním dovednostem jako například stabilní poloze na břiše, klesání, stoupání a otáčení.

HURRICANE FLYERS CLUB

Hurricane Flyers Club, z.s. je občanský spolek, který sdružuje příznivce tzv. indoor skydivingu tedy létání ve větrném tunelu. Připojte se k našemu klubu i vy a získejte spoustu výhod! Členové HFC mají totiž levnější letový čas, slevu na vybrané vybavení, výhodnější startovné a registrace na závody a jiné sportovní akce pořádané HF Praha atd.

SPORTOVNÍ AKCE

Hurricane Flyers Club, z.s. ve spolupráci s HF Praha organizují během roku různé sportovní akce. V lednu obvykle začínáme Mistrovstvím republiky v indoor skydivingu, přes rok pak pokračujeme různými dalšími závody (FS dvojky, trojkové scrambles atp.) ale i různými kempy pro začátečníky i pokročilé, se sdílenými časy, s různými kouči, z řad našich instruktorů nebo mimo ně.

Pro aktuální informace se můžete přidat do naší sportovní FB skupiny Sport @ HF Prague: facebook.com/groups/171262263603741 nebo nám přímo napsat či zavolat.

LÉTÁNÍ PRO DĚTI

Líbila by se vám pro vaše děti netradiční a zábavná pohybová aktivita? Pravidelně u nás pořádáme sportovní skupinové akce právě pro děti do 15 let. Jsou to létací kempy během školního roku nebo letní Hurriweekendy o prázdninách.

KONTAKT

Pro více informací o sportovním létání, našich akcích, balíčcích a cenách napište na sportflight.praha@hurricanefactory.com nebo zavolejte na 728 250 972.

TIPY NA UBYTOVÁNÍ

Jedete k nám z daleka a potřebujete ubytování poblíž? Tak to pro vás máme doporučení a třeba i nějakou možnost slevy:

Hotel Duo
http://www.janhotels.cz/duo-hotel-praha
– speciální ceny pro návštěvníky HF Praha
– při rezervaci uveďte heslo “hurricane”
– kontakt: hotelbooking@hotelduo.cz

Hotel Blue Orange
http://www.blueorange.cz
– speciální ceny pro návštěvníky HF Praha
– při rezervaci uveďte heslo “hurricane factory”

60 VTEŘIN
V HURRICANE
FACTORY

ekvivalent jednoho seskoku

BEZPEČNÉ
A PRO KAŽDÉHO

od 5 do 100 let

LETOVÉ FOTO
A VIDEO

K dispozici po odlétání

HURRICANE
FACTORY
FAMILY

Vyber umístnení